У Малині офіційно розпочався опалювальний сезон

Мер підписав розпорядження щодо початку подачі тепла у медичні, освітні і соціальні заклади

Сьогодні, 16 жовтня, у Малині офіційно стартував опалювальний сезон.

Про цей йдеться у розпорядженні міського голови Олександра Ситайла, яке він підписав 13 жовтня.

Відповідно до інформації, зокрема, офіційно стартує опалювальний сезон у КНП «Малинська міська лікарня».

«У закладах освіти, культури, медицини (ФАП-и і амбулаторії) та адміністративних приміщеннях,  відповідно до розпорядження та державних норм, опалювальний сезон буде розпочато,  якщо протягом трьох днів середньодобова температура буде нижчою за +8°C», — зазначено у документі.

Нагадаємо, що У Малині припиняють роботу чотири котельні. Вкінці минулого тижня Серій Карпенко, директор ТОВ «Малин Енергоінвест» коментував: «Якщо скоротити цю інформацію до одного речення, то йдеться про те, що мережа заповнюватися водою не буде і котельні на газу працювати у Малині також не будуть. У нас всього у місті було чотири котельні й всі чотири в опалювальному сезоні 2023-2024 не запрацюють».

Він також зазначав, що цього тижня абсолютно усі заклади дошкільної освіти будуть опалюватися: «Підвіз дров налагоджений, проблем не має бути. Взагалі опалювальний сезон має пройти злагоджено. Всі котельні будуть забезпечені автономними засобами живлення на випадок блекаутів».

Для порівняння, торік опалювальний сезон розпочався 20 жовтня.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини