Малинщина провела в останню дорогу 35-річного воїна. ФОТО

Поховали загиблого у рідних Савлуках

Сьогодні, 16 жовтня, Малинська громада зустріла кортеж із тілом загиблого земляка – Юрія Анатолійовича Матківського.

Про це повідомила Малинська міська рада.

«Присутнім важко було стримувати сльози, адже ще одне молоде життя обірвалося війною, ще один воїн поповнив Небесне військо захисників України. З великим жалем зустрічали траурний кортеж Захисника жителі громади на шляху до рідного села Савлуки. Під час прощання щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого висловили секретар міської ради Василь Майстренко, військовий комісар Дмитрій Піковський, перший заступник Коростенської РДА Володимир Сивко та староста округу Василь Гаращук», — йдеться у повідомленні.

Його життя обірвалося 10 жовтня внаслідок артилерійсько-мінометного обстрілу. Загиблому було всього 35 років. Мешкав у Савлуках. У Збройних Силах України служив навідником відділення охорони однієї із військових частин.

Поховали Юрія у Савлуках.

Учора громада прощалася із Дмитром Стародубом, життя якого обірвалося також у 35-річному віці. Він загинув у червні, проте лише зараз опізнали тіло.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини