Тарифи на опалення у Малині поки що не підніматимуть

Рішенням виконкому тарифи за подачу тепла залишили на рівні минулого року

Нещодавно ми писали, що ТОВ «Малин Енергоінвест» ініціюватиме підвищення тарифів на теплопостачання. Тоді на сайті Малинської мерії розмістили відповідне повідомлення про намір підвищити вартість цих послуг… Втім, як пояснило тоді керівництво підприємства, швидше за все тарифи для населення залишать без змін через «мораторій на час війни», а от підприємцям варто готуватися до нових цін.

Минулого тижня, 4 листопада, на засіданні міськвиконкому розглядали це питання. Варто зазначити, що розібратися у документі з першого разу не так просто. До кінця так і не зрозуміло: підвищили ці тарифи чи ні.

Спочатку пишуть нові суми, потім заперечують підвищення тарифів постановою Кабміну та відповідним Законом України, які регламентують ситуацію з тарифами під час воєнного стану. А вкінці знову зобов’язують підприємство повідомити споживачів впродовж 15 днів про зміну тарифів…

Аби розібратися у ситуації, журналістка MALYN.MEDIA зателефонувала до керуючого справами Малинської міськради Ігоря Малегуса. Втім, посадовець не удостоїв шансом поспілкуватися із собою та швидко кинув слухавку…

Прокоментував це рішення знову директор ТОВ «Малин Енергоінвест» Валентин Сербін, який також є депутатом міськради.

«Тарифи для усіх категорій споживачів залишили без змін. Тобто і населення, і бюджетні установи, і юридичні особи будуть сплачувати за теплопостачання за старими цінами. Я не можу гарантувати, що такі ціни залишаться на весь опалювальний сезон. Можливо, з часом таки відкоригують для підприємців. Але, наскільки я розумію, наразі ще треба пройти відповідні процедури», — зазначив Валентин Сербін.

Актуальні ціни на опалення у Малинській громаді:

– тариф для населення за теплопостачання — 1783,02 грн з ПДВ за 1 Гкал;

– бюджетні організації — 3200 грн з ПДВ за 1 Гкал;

«інші споживачі» — 5503,85 грн.

Нещодавно Валентин Сербін зазначав також у коментарі нашому виданню, що до опалювального сезону договори на постачання газу вже заключені, ліміти отримали. Обладнання перевірено і котельні запустили.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини