Прибудову пожежного депо у Малині відремонтують за 1,5 млн грн

Попередній тендер – дешевший майже удвічі – скасували…

У Малині запланували відремонтувати другий поверх прибудову місцевого пожежного депо, що на Грушевського, 14. Відповідний тендер оголосили на сайті публічних закупівель Prozorro.

Орієнтовна очікувана вартість робіт – 1 млн 530 тис. грн. Але зазначимо, що перемогу може здобути й учасник, який зголоситься виконати такі роботи дешевше зазначеної суми.

Наразі аукціон вже провели і зараз тендер на етапі «Кваліфікація переможця». Торги проводять за спрощеною процедурою. Зазначено, що роботи мають виконати вже до 23 серпня. Враховуючи те, що тендер ще навіть не завершено, кінцеву дату можуть продовжити.

За цих 1,5 млн потенційний підрядник повинен демонтувати двері та дверні полотна, розібрати підлогу, залити стяжку, застелити плиткою, пошпаклювати стіни, встановити сантехніку, світильники тощо.

Зазначимо, що це вже друга спроба провести тендер на поточний ремонт цього приміщення. Перший тендер, граничну вартість якого оцінювали у 830 млн грн, скасували. Причиною зазначили «відсутність пропозицій» – попри те, що участь в аукціоні взяли три компанії.

У червні влада прозвітувала, що у пожежній частині встановили вікна та відремонтували дах.

Раніше ми писали, що Міст через Іршу у Малині планують відбудувати за 105 млн грн.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини