Малинська «пустеля»: що заважає міській владі втихомирити куряву на об’їзному мосту

Якщо коротко, то поки не відремонтують міст – розраховувати на вирішення ситуації не варто…

Посеред білого дня у Малині курява «стоїть стовпом». У районі об’їзного мосту у буквальному сенсі неможливо дихати. Після руйнування переправи через Іршу, у місті облаштували тимчасову об’їзну дорогу, яку підсипали відсівом. Навіть малогабаритний транспорт спричиняє величезну хмару пилу, не говорячи вже про рух вантажівок.

Мешканці міста неодноразово порушували цю тему у місцевих фейсбук-групах, втім дієвої реакції від влади не було.

Журналістка MALYN.MEDIA звернулася за коментарем щодо цього питання до директора КП «Малин» Миколи Поліновського, який відповідає за ситуацію на міських дорогах. І ось що він каже:

«Навесні я навіть не сподівався і не розраховував, що ми фактично з підручних засобів збудуємо таку дорогу, яка буде витримувати габаритне навантаження. Завдяки цій дорозі місто сьогодні не відчуває проблем зі сполученням обох берегів. Взагалі нагадаю, що дорога будувалася дуже швидко, без бюджетів і кошторисів. І вона існує не для комфорту, а для безперебійної логістики».

Відтак, він заявляє, що асфальтувати цей відрізок шляху не будуть, бо немає сенсу, і дорога буде існувати у такому вигляді, допоки не відбудують основний міст через річку.

 На запитання, чому цей шлях постійно не поливають, він згадує про брак потрібної «поливальної» техніки.

«У мене немає техніки, яка поливає дороги і стишує пил. Така техніка є на балансі КП «Екоресурс», але на скільки мені відомо зараз вона зламана, не працює мотор. У свій час залучали або автомобілі пожежної служби, або техніку Юніграну.

Але полив дає результат на пів години, годину. Потім знову «туман».  Може, дощ пройде… чи ще щось. До того ж як я можу списувати витрати на те, чого нема. Це тимчасова споруда, яку збудувати на короткий час», – емоційно каже Поліновський.

Зазначимо, що днями оголосили тендер на відбудову переправи через Іршу. Завершити роботи, які оцінили у 105 млн грн, планують до кінця року. Тому, перші заморозки ми зустрінемо ще точно з цією об’їзною…

«Мені навіть складно уявити, як маю доглядати за цією дорогою взимку, коли буде ожеледиця. Дорога вузька, вантажні автомобілі не проїдуть. Освітлення нема.  Як її посипати кожного дня?! Тому треба максимально докласти зусиль і відновити міст якомога швидше», – зазначив на завершення директор КП «Малин».

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини