У Малині вставили вікна та відремонтували дах у пожежній частині, – Бунечко

В області вже відновили близько 5 тисяч кв. м віконних блоків та відремонтували 8,6 тисячі кв. м дахів

У Житомирській області продовжують ліквідовувати наслідки бомбардувань та ракетних ударів: ремонтують вікна, двері та дахи в будинках. Демонтувати мають 138 приватних будинків та дві багатоповерхівки. У Малині встигли встановити вікна та перекрити дах у пожежній частині, яка постраждала під час обстрілів 6 березня.

Про це повідомив керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Роботи на території області, особливо у найбільш постраждалих від бомбардувань та ракетних ударів населених пунктах, тривають вже другий місяць. Перш за все вони спрямовані на те, щоб повернути до житлового стану будівлі, які не потребують капітального ремонту. Переважно це встановлення або ремонт вікон, дверей, ремонт дахів», йдеться у повідомленні.

Віталій Бунечко зазначив, що в області демонтажу підлягають два багатоповерхових житлових будинки на 122 квартири та 138 приватних будинків.

«Наразі в області вже відновлено близько 5 тисяч м² віконних блоків та відремонтовано 8,6 тисячі м² дахів. Йдеться про медичні, освітні заклади та адміністративні будівлі, багатоповерхівки та приватні будинки в Овручі, пожежну частину Малина.

Загалом у Житомирській області пошкоджено 2657 об’єктів, серед яких 177 повністю зруйнованих, що складає 7%. 87% постраждалих будівель – це житловий фонд. За результатами засідань обласної комісії ТЕБ та НС, 60 об’єктів вже визначені як аварійно небезпечні та підлягають демонтажу. За попередніми даними, серед житлового фонду області демонтажу підлягає 2 багатоповерхових житлових будинки на 122 квартири та 138 приватних будинків», повідомляє керівник ОВА.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини