Повертатися у Малин ще зарано, зачекайте кілька тижнів, – Олександр Ситайло

Мер каже, що ворог непередбачуваний, тому жінкам з дітьми краще відкласти повернення на кілька тижнів

Після того, як Київщину та Житомирщину звільнили від окупантів, мешканці почали поступово повертатися з евакуації. Проте, керівництво обох областей одразу запевняло: їхати додому – рано.

Винятком не є і Малинщина, яка добряче надивилася на наслідки «руского міра».  Як зазначив у коментарі MALYN.MEDIA міський голова Олександр Ситайло, вертатися у місто та села громади зараз ще не варто.

«Я розумію, що у багатьох закінчуються фінанси, що люди сумують за своїми домівками, рідними, проте нині тут ще небезпечно. Ми не знаємо, що задумав ворог, але військове керівництво різних рівнів застерігає від таких поїздок. Зрештою, і дороги ще розмінували не повністю. Повертатися у Малин ще зарано, зачекайте кілька тижнів», – каже мер.

До слова, сьогодні мер Житомира Сергій Сухомлин також закликав містян не повертатися, оскільки попереду «сакральна дата».

«Треба ще почекати, приблизно до 7-9 травня, бо в росії, у путіна це сакральна дата. До 9 травня, я думаю, будуть найактивніші бойові дії, і повертатися рано. Тим більше ми бачимо заяви їхнього генштабу, що вони будуть завдавати ракетні удари по центрах управління…»сказав Сухомлин.

На Житомирській трасі на три дні перекрили ділянку поблизу Калинівки, щоб завершити розмінування території. Керівництво Києва не виключає другу спробу «взяти Київ».

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини