У Малині за майже 900 тис. грн відремонтують будівлю першого дитсадка

У цьому садочку раніше анонсували створення житлового хабу для переселенців

Тендер на капітальний ремонт приміщення Малинського ДНЗ №1, що на вул. Бакланова, 9, оголосило Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету міської ради. На ці роботи витратять з бюджету 870,5 тисяч гривень.

Про це йдеться у закупівлі, на сайті Prozorro.

Провели тендер на Різдво, 25 грудня. Роботи офіційно мають завершити до кінця місяця, 31-го числа. Переможцем став місцевий ФОП Власюк Михайло Миколайович. Договір з ним вже підписали.

Сама закупівля проводилася без відкритих торгів і вписалася у межі так званих «допорогових». Зазначимо, що зараз в Україні діють такі крайні межі для «малих» тендерів: 100 тисяч для послуг і товарів, 200 тисяч для поточних ремонтних робіт та півтора мільйона – для капремонтів відповідно, як у цьому випадку.

Якщо вартість закупівлі є меншою зазначених порогів, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель спрощено. Зокрема, шукати виконавців через електронний каталог або ж укладати договори із підрядником напряму.

У кошторисі детально прописали витрати на ремонт колишнього першого садочка. Закладені кошти на демонтажні, оздоблювальні, сантехнічні роботи тощо.

Нагадаємо, що ще влітку 2022-го у Малині анонсували створення «житлових хабів» для переселенців. Один з них якраз запланували якраз у приміщенні дитсадка на Бакланова, 9. Тоді Сергій Недогарок, начальник управління соцзахисту Малинської міськради, розповідав, що при виборі перевагу надали тим приміщенням, які мають свою котельні на твердому паливі. За підрахунками, перший садочок може вмістити приблизно 100 мешканців. У цих прихистках передбачили безкоштовне харчування і усі умови для тимчасового комфортного проживання.

По темі: Ліцей у Малинівці планують відремонтувати за 93 млн грн

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини