Малинські комунальники пояснили, чому нова прибиральна машина розкидала пилюку

Під час роботи підмітальний автомобіль раптово почав не всмоктувати, а викидати великі об’єми пилу.

Прибирально-підмітальний автомобіль виробника SCANIA, який купили для прибирання вулиць Малинської громади, у перші ж дні роботи відзначився казусом. Замість того, щоб прибирати пил та пісок, машина їх продукувала. Відповідні фото поширювали мешканці міста у соцмережах. 

Малинці нарікали на куряву від роботи машини

Щоб з’ясувати причину, журналісти MALYN.MEDIA зателефонували до керівництва КП «Малин», на балансі якого є це авто. 

«Це нова для нас техніка і водій в процесі навчається користуватись. Ця ситуація виникла через те, що закінчилась вода, а водій цього не помітив. Машина справна, все гаразд. Єдиний нюанс – це те, що мусимо ще освоювати механізм її роботи», – повідомив директор КП «Малин» Микола Стурчак. 

Він також зазначив, що зараз впродовж дня машина може допомогти прибрати чотири вулиці. 

«Можливо, з часом вдаватиметься охопити більші об’єми. Вантажівка працює щодня. Також скажу, що ця машина була дуже необхідна нашому місту, бо площа велика, і механічно дуже важко справитись із запиленням та великою кількістю піску. Думаю, що поки що нам однієї вистачить, але в майбутньому, може, доведеться ще купляти», – наголосив Микола Стурчак. 

Зазначимо, що машину купили із бюджету міста. Автівка обладнана механізмом, який дозволяє оперативно прибирати великі площі.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини