Протест: медики вимагають звільнення директора Житомирської обласної лікарні

Близько 30 медичних працівників Житомирської обласної лікарні вийшли на акцію протесту. Вони вимагають звільнення генерального директора закладу Богдана Леськіва. 

За словами учасників акції, директор установи не відповідає займаній посаді: медичному персоналу не виплачують додаткові кошти за лікування хворих на COVID-19, у лікарні відсутні деякі медикаменти та застаріле обладнання, — передає Суспільне.

Учасники акції розповіли кореспондентам Суспільного, що інколи їм приходиться працювати на обладнанні, якому вже майже 40 років, адже матеріально-технічна база не оновлюється. А деяких апаратів, як-от кардіомонітори, кажуть, що немає взагалі.

Окрім того, за словами мітингувальників, багато хто з них не отримує надбавку до зарплати за лікування хворих на COVID-19. У лікарні часто відсутні медикаменти для лікування хворих, відтак лікарі вимушені просити родичів пацієнтів, аби ті купували ліки за власні кошти.

Лікар-анестезіолог Дмитро Петяк наголосив, що через це на них скаржаться рідні пацієнтів.

«На нас родичі скаржаться, а керівники кажуть, що все нормально, тому ми вимагаємо звільнення керівника і просимо, щоб нам в цьому допоміг Міністр охорони здоров’я, якого минулого разу обманули і сказали, що все нормально. Але, насправді, нічого нормального немає. Якби в нас було все чудово, як ви думаєте, ми б зібрались сьогодні тут?», – зазначив він.

Детальніше в сюжеті Суспільного

Акція протесту в обласній лікарні Житомира

Звинувачення медиків генеральний директор лікарні відкидає, каже, що за останній час у лікарні працювало три перевірки з різних установ – жодна з них не знайшла порушень у аспектах, про які говорили мітингарі.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини