Малин отримав пасажирський автобус від міста-побратима Бауска. ФОТО

Цим автобусом планують возити школярів

Нещодавно Малин підписав угоду про співпрацю із латвійським містом Бауска. Мери обох міст своїми підписами завірили те, що тепер Малин та Бауска – міста-побратими. У знак підписання такої угоди латвійські друзі подарували нам пасажирський автобус.

Вчора, 21 червня, Малинський міський голова Олександр Ситайло у своєму фейсбуці повідомив, що автобус вже у місті. Транспорт розмальований надписами на підтримку України. На кузові розмістили також герби Малина та Бауски.

«Наша Сила – у співпраці! Комфортабельний автобус (наповнений гуманітарною допомогою), подарований нашим містом – побратимом Бауска (Латвійська республіка) сьогодні прибув до Малина», – написав мер.

Він також уточнив, що з початку навчального року транспорт будуть використовувати для перевезення школярів.

«Від всієї громади дякую нашим латвійським Друзям за реальну допомогу та підтримку. Разом до перемоги», – додав на завершення Ситайло.

Як писав MALYN.MEDIA, у громаді Бауска проживає близько 300 біженців, яким забезпечують гарні умови та надають психологічну реабілітацію.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини