Малинський суд виніс вирок хлопцеві за катування живого поросяти: смалили газовим пальником

Його спільника засудили по цій же справі у грудні 2021-го

Малинський суд ухвалив вирок молодому чоловікові, який ще у 2019 році (на той час був неповнолітнім) разом зі спільником закатував порося газовим пальником. Також хлопця визнали винним у зберіганні наркотиків. Його засудили до 5 років 1 місяця позбавлення волі.

Про це 7 червня повідомила пресслужба Коростенської окружної прокуратури.

«За публічного обвинувачення Малинського відділу Коростенської окружної прокуратури суд визнав винним місцевого жителя у жорстокому поводженні з твариною, що відноситься до хребетних, вчиненому з особливою жорстокістю, що призвело до загибелі тварини, групою осіб (ч. 3 ст. 299 КК України) та у незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичного засобу без мети збуту (ч. 1 ст. 309 КК України)», – йдеться у повідомленні.

Його спільник у жорстокому поводженні з твариною засуджений цим же судом у 2021 році.

Прокурор довів, що в грудні 2019 року обвинувачений разом зі знайомим на території пилорами в одному із сіл Коростенського району жорстоко поводилися з поросям породи в’єтнамське вислобрюхе.

Тварину витягли з клітки та за допомогою підготовленого газового пальника почали живцем обпалювати тіло. Увесь процес чоловік, якому днями винесли вирок, знімав на відео, яке пізніше виклали у соцмережі. Розправа над живою твариною викликала обурення серед користувачів і справа набула розголосу.

«На відео зафіксовано, як на землі лежить в`єтнамське порося чорного кольору, а особа чоловічої статі, яка одягнена в темно-синю куртку та чорні штани, обпалює шерсть та рило поросяти, що ворушиться, газовим пальником, утримуючи при цьому тварину лівою ногою», – йдеться у матеріалах справи.

На даний час вирок суду не набрав законної сили. До речі, фото з інстаграму хлопець досі не видалив.

До речі, його спільник у 2021-ому свою вину у залі суду визнав..

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини