У Народицькій громаді відновлено міст

Росіяни підірвали його торік під час своєї втечі

Шістдесятиметровий міст з’єднував береги річки Норинь та сполучив Житомирщину і Київщину на дорозі обласного значення.

Про це повідомила Народицька СВА.

Будівництво  здійснювалось першою окремою бригадою імені князя Лева Державної  спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України за допомогою Житомирської обласної військової адміністрації та Народицької селищної військової адміністрації.

Це вже другий міст, зведений будівельниками підрозділу в Народицькій громаді. Влітку, 18 липня, тут відновили рух по мостовому переходу через річку Уж між смт Народичі та с. Базар. На черзі ще два об’єкти.

Як уточнили в Народицькій селищній військовій адміністрації, спорудження мосту через Норинь відбулося завдяки допомозі директорату розвитку цифровізації Міністерства цифрової трансформації України, команди UNITED24 та асоціації «Чорнобиль-Тюбу».

Нагадаємо, 3 жовтня у Малині офіційно відкрили відбудований міст через річку Іршу, який був зруйнований 6 березня під час авіаційного нальоту.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини