У Малині офіційно відкрили міст через Іршу

«Фабричний» міст не працював майже півтора року

Сьогодні, 3 жовтня у Малині офіційно відкрили відбудований міст через річку Іршу, який був зруйнований 6 березня під час падіння бомби у центрі міста.

На відкриття, як відомо, з’їхалося керівництво Естонії – зокрема, міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна. Був також перший заступник голови ВРУ Олександр Корнієнко, очільник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та народні депутати.

Нагадаємо, що естонська сторона погодилася дофінансувати відбудову мосту на суму в 1 млн євро. Також проєкт реалізувався за кошти Державного дорожнього фонду.

Зазначимо, що Малинська міськрада про відкриття мосту не повідомляла.

Нагадаємо, улітку минулого року оголосили тендер на відбудову «фабричного» мосту. Вартість відбудови оцінили у 105 млн грн. Враховуючи, що естонці пообіцяли 1 млн євро (у гривнях це десь близько 40 млн), то за українською стороною залишалося ще 65 млн грн.  

До слова, відновлював переправу через Іршу фаворит «Великого будівництва» – фірма колишнього директора Буковеля, яка запропонувала найдорожчий прайс.

Зазначимо, що капітальний ремонт мосту через Іршу, який вже давно «втомився» від навантажень та інтенсивного трафіку, планували ще на початку минулого року, до війни. Тоді витрати оцінювали у майже 65 млн грн. Вже 6 березня міст постраждав внаслідок падіння у центрі Малина 500-кілограмої бомби…

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини