Ремонт Коростенської лікарні довірили фірмі без потрібного обладнання: у засновниках ТОВ – помічник Тетяни Грищенко  

Аудитори вимагають скасувати тендер на 10 млн грн, однак лікарня все ще намагається відстояти цю угоду у суді

Поточний ремонт будівлі КНП «Коростенська центральна міська лікарня» на Житомирщині замовили у підрядника, який не зміг підтвердити наявність потрібного для роботи обладнання. Цей факт виявили державні аудитори під час моніторингу закупівель.

Про це повідомили у пресслужбі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Лікарня-замовник уклала три договори на проведення ремонту на загальну суму 10 млн грн з сумнівною компанією. Остання була визначена переможцем торгів, дарма що запропонувала послуги за найвищою серед учасників торгів ціною – більш ніж на 375 тис. грн. Варто додати, що розрахунок вартості вказаних послуг було здійснено всупереч як законодавству, так і умовам тендерних документацій замовника. При цьому компанія-переможець не змогла підтвердити наявність у себе необхідного обладнання, яке б дозволило зробити повноцінний поточний ремонт», — йдеться у повідомленні.

Аудитори вже звернулися до лікарні з вимогою усунути порушення та розірвати договори. Але наразі медзаклад проігнорував зауваження та намагається оскаржити висновки у суді.

На сайті публічних закупівель Prozorro знаходимо, що йдеться про кілька тендерів:Аналітична система YouControl підказує, що ТОВ «Науково-виробнича фірма “Термоуніверсал”» зареєстроване у Житомирі 17 років тому. Основний вид діяльності:
монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. У засновниках двоє осіб – Хребтань Анатолій Давидович та Хребтань Олег Анатолійович. 

До речі, Олег Хребтань значиться також чинним помічником на громадських засадах народної депутатки від «слуг» з Малинського мажоритарного округу №66 Тетяни Грищенко.


Як помітило видання Житомир.інфо, торік ТОВ «Науково-виробнича фірма “Термоуніверсал”» мало рекордну суму договорів на державних тендерах – майже 400 млн грн.

Найвартісніші проєкти фірма реалізовує на замовлення департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА. Зокрема – будівництво станції знезалізнення води у Бердичеві за договором від 25 грудня 2023 року вартістю 163 млн 118 тис. 604,22 грн, де аудитори теж виявили порушення.

До речі, це ж ТОВ також було підрядником на «мажорних» гойдалках у Баранівці Малинської громади за майже 650 тис. грн….

По темі: На реконструкцію Коростенської лікарні витратять 300 млн грн: Бунечко затвердив документацію

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини