Бюджет розвитку Малинської громади та «Баранівський Діснейленд»

Баранівка — понад усе

Нещодавно на офіційному сайті Малинської міської ради оприлюднили звітну інформацію про використання коштів бюджету розвитку нашої громади у 2023 році. 

Уточнимо, бюджет розвитку — це доходи й видатки місцевого бюджету, які використовуються для реалізації програм соціально-економічного розвитку. 

Так, от у Малинській громаді торік на цей напрям заклали понад 41 млн грн, з яких 33,9 млн — використали, а 7,2 млн — залишилося. Левову частку коштів — майже 15 мільйонів — витратили на капітальний ремонт доріг.

Але особливу увагу у цьому переліку привертає вже знайомий і давно зданий об’єкт — «Будівництво дитячого майданчика у селі Баранівка». Перша думка: чи не будують там раптом Діснейленд? 

Скриншот з бюджету розвитку-2023

Нагадаємо, що улітку 2022-го у Баранівці урочисто відкрили «мажорні» гойдалки, вартістю 650 тис. грн. Ще на етапі реалізації проєкту, громада дискутувала, наскільки раціональні такі витрати, в принципі. Особливо у час, коли через брак фінансування, «пакетом» закривали школи. 

Після відкриття впало в око й доволі примітивне наповнення, як на таку нескромну суму: гойдалки на пружині, столик з лавками, дитяча пісочниця та різноколірні штахетки… Хіба що там  маленьке сховище спорудили і нам забули розповісти.

За пів року після відкриття, вкінці 2022-го елітні гойдалки, загальною вартістю у 708 тис. грн, передали на баланс КП «Екоресурс». 

І от знову у бюджеті розвитку, підкреслимо 2023-го року, бачимо дві позиції, які стосуються цього об’єкта:

  • Будівництво дитячого майданчика у селі Баранівка (162,7 тис. грн закладено і усі використані)
  • Будівництво  дитячого майданчика в с. Баранівка за рахунок залишку субвенції з державного бюджету (307,9 тис. грн передбачили, з яких 305 тис. грн використали, а 2900 грн — у залишку)

То у чому феномен Баранівки й за якою логікою туди вливають кошти? 

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини