Четверта спроба: нерухомість у Малині, за яку змагалися 23 підприємці, знову виставили на продаж

Переможця, який погодився придбати майно у 1400 разів дорожче від стартової ціни, дискваліфікували

У жовтні 2023-го Державний Фонд майна похвалився найбільш успішними аукціонами й вдалими продажами. Йшлося тоді також й про комплекс нерухомості у Малині. Це адміністративні будівлі неподалік центру, на вулиці Чернишевського, 7, які до цього були у державній власності. Переможець аукціону погодився заплатити у 1400 разів дорожче: ціна стартувала з 1,1 тис. грн, а продали — за півтора мільйона.

Тоді за право стати господарем змагалися 23 підприємці. Переможцем стала ФОП Прохорчук Інна Станіславівна. На момент, коли Фонд держмайна писав про успішний продаж, якраз очікували підписання договору з новим власником. Проте, як з’ясувалося, згодом цей аукціон скасували. Причина — Інна Прохорчук відмовилася від підписання протоколу про результати електронного аукціону. Наступний за величиною лота учасник також вчасно не надав документи (вважається відмовою) і його, як і переможця, дискваліфікували.

Після першого аукціону було ще кілька спроб реалізувати це майно: новий анонсували зовсім скоро, 27 жовтня (зі стартовою ціною 550 грн), потім нерухомість ще раз виставляли на продаж — 13 грудня (з аналогічною стартовою ціною). Проте жодна спроба так і не завершилася успішно й аукціони не провели. У наказі про скасування згадують про «недопущення дій, які можуть спричинити нанесення значних репутаційних втрат державним органам приватизації, а також ненадходження до Держбюджету запланованих обсягів грошових коштів».

MALYN.MEDIA не вдалося отримати коментар у Регіонального відділення Фонду держмайна по Рівненській та Житомирській областях щодо кількох невдалих аукціонів по цьому об’єкту — за вказаними офіційними номерами ніхто не відповідає.

Напередодні Нового року Фонд знову виставив цей об’єкт на продаж — вже в четверте. Зараз триває прийом заявок. Зголоситися на участь можна до 21 січня включно. Ціна, як і першого разу, знову стартує з 1100 грн. Аукціон відбудеться вже 22 січня.

У довідці вказують, що це комплекс загальною площею 137,6 кв.м: основне приміщення — 94,9 кв.м, гараж — 25,3 кв.м, сарай — 17,4 кв.м. Стіни будівлі цегляні, встановлені чотири газових конвектори, підведені комунікації. Територія об’єкта огороджена залізобетонною огорожею.

Балансоутримувачем цього об’єкта є Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. Земельна ділянка, площею 0,0797 га, перебуває в користуванні Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

По темі: Триповерховий цех Банкнотно-монетного двору у Малині не вдалося продати: не знайшлося покупців

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини