Триповерховий цех Банкнотно-монетного двору у Малині не вдалося продати: не знайшлося покупців

За 6186,4 кв.м просили 2,2 млн грн

Учора, 19 травня мав відбутися аукціон з продажу будівлі цеху з виготовлення захищеного паперу у Малині, що на вулиці Приходька, 62-б у Малині. Стартова ціна за 6186,4 кв.м складала 2,2 млн грн. Однак об’єкт нерухомості так і не реалізували — не знайшлося покупців.

На коли заплановані наступні торги і чи будуть вони – поки що не відомо.

Скриншот з протоколу

Нагадаємо, регіональне відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях виставило на приватизацію об’єкт незавершеного будівництва — будівлю цеху з виготовлення захищеного паперу.

«Об’єкт незавершеного будівництва – Будівля цеху з виготовлення захищеного паперу (відділення переробки паперу і розпуску целюлози блок №2) за адресою: Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Малин, вул. Приходька, 62-б. Балансоутримувач – Банкнотно-монетний двір Національного банку України. Будівництво об’єкта незавершеного будівництва здійснювалося в період 1994-1996 роки.

Об’єкт розташований поруч з ПАТ «Малинська паперова фабрика – Вайдманн». Загальна площа 6186,4 кв.м, кількість поверхів – три; фундамент – з/бетонні блоки; стіни, перегородки, перекриття – з/бетонні плити; підлога – бетон; покрівля – руберойд; комунікації та інженерні мережі відсутні. Рівень будівельної готовності: 81,8%. Площа земельної ділянки 1,4260 га», – йдеться в описі лота.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини