23 підприємці змагалися за купівлю нерухомості у Малині: вартість зросла у 1400 разів

Ціна стартувала з 1100 грн, а продали в результаті за півтора мільйона гривень

Днями Фонд держмайна похвалився найуспішнішими  аукціонами, які проводили у жовтні. Окремо згадали про реалізацію комплексу нерухомості у Малині, який продали шляхом електронного аукціону.

Йдеться про адміністративні будівлі неподалік центру, на вулиці Чернишевського, 7, які були у державній власності. Балансова ціна становила 1,1 тис. грн, а продали – за півтора мільйона гривень. За право стати власником цього майна змагалися 23 підприємці. Під час аукціону вартість зросла у приблизно 1400 разів.

Продали комплекс загальною площею 137,6 кв.м: основне приміщення 94,9 кв.м, гараж 25,3 кв.м, сарай 17,4 кв.м.

В описі зазначають, що стіни будівлі цегляні, встановлені чотири газових конвектори, підведені комунікації.

«Об’єкт приватизації знаходиться в центрі міста Малина, поблизу автостанції, не використовується з 2017 року, стан задовільний, потребує ремонту. Територія об’єкта огороджена залізобетонною огорожею. Балансоутримувач – Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Земельна ділянка площею 0,0797 га перебуває в користуванні Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області», — дослівно йшлося в описі на аукціоні.

Переможцем аукціону стала ФОП Прохорчук Інна Станіславівна, яка запропонувала півтора мільйона гривень. Зараз очікується підписання договору про продаж.

Читайте також — Триповерховий цех Банкнотно-монетного двору у Малині не вдалося продати: не знайшлося покупців

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини