Інвесторів кар’єру на «Калюжі» звинуватили у черговій фальсифікації документів

Після обстеження території виявили неточності у замірах. 

Історія із місцевою «Калюжою» з кожним днем набирає все більшого розголосу та одіозності. Так, сьогодні під час обмірів території виявили помилкові дані. Про це написали на офіційній Facebook-сторінці Малинської міської ради. і на сторінці «Про депутатську діяльність. Малинська ОТГ». 

Згідно доручення міського голови Олександра Ситайла  сьогодні було проведено  робочий виїзд ініціативної групи до  «Калюжі».  

«Участь в обстеженні санітарно-захисної зони довкола водойми окрім громадських активістів, взяли Павло Іваненко – заступник міського голови, Сергій Кириченко – перший заступник Коростенської РДА та представники Держпродспоживслужби. Задля здійснення замірів меж санітарно-захисної зони навколо затопленого кар’єру запросили Дениса Світловського  – інженера-землевпорядника з відповідним сучасним вимірювальним обладнанням», – йдеться у повідомленні. 

Заступник міського голови Павло Іваненко повідомив, що згідно з законодавством України санітарно-захисна зона  встановлюється від джерел шкідливості до межі житлової забудови, ділянок громадських установ, будинків і споруд – зокрема, і навчальних закладів.

«Тому визначення санітарно-захисної зони в документації ТОВ «БМ ГРАНІТ-У»  від незрозуміло якої межі «території ведення видобутку» схоже на намір приховати фактичні показники відстаней. До 22 березня будуть готові всі результати замірів і даний акт обстеження буде передано до Житомирського управління екології», – зазначається у дописі.  

Також сьогодні під головуванням Павла Іваненка відбулося засідання ініціативної групи, під час якого напрацювали подальший спільний план щодо «Калюжі». Збереження цієї унікальної водойми є принциповою позицією керівництва громади і перебуває на особистому контролі міського голови Олександра Ситайла, наголошують у мерії. 

 Нагадаємо, що ситуація щодо майбутнього популярної локації відпочинку – «Калюжа» на слуху від минулого тижня. Тоді зібрали перші громадські слухання щодо опублікованого в реєстрі ОВД звіту, на підставі якого компанія може отримати дозвіл на роботу від управління екології Житомирської ОДА. Перешкодити позитивному висновку можуть лише конкретні аргументи про порушення.  

Вчора для MALYN.MEDIA заступник міського голови Павло Іваненко озвучив кілька варіантів розвитку подій по цій ситуації. 

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини