Кар’єрам «Юніграну» поновили спецдозволи на видобування

Дозволи поновили МКДЗ, Пинязевицькому та Коростенському кар’єрам

Державна служба геології та надр України поновила дію спеціальних дозволів на користування надрами, які були зупинені через застосування до власників компаній-надрокористувачів санкцій Ради національної безпеки і оборони (РНБО).

Повідомляє NADRA.INFO із посиланням на Наказ Голови Держгеонадр Романа Опімаха №123 від 18.03.2024, оприлюдненому на офіційному сайті Служби в пʼятницю, 22.03.2024 (завантажити додаток).

Поновлено спецдозволи:

  • АТ «Коростенський карʼєр» – №634 (видобування граніту родовища Коростенське /Стремигородське/);
  • АТ «Малинський каменедробильний завод» – №766 (видобування граніту родовища Пинязевицьке);
  • ПрАТ «Пинязевицький карʼєр» – №1601 (видобування граніту, анортозиту, габро родовища Пинязевицьке 2) і №6136 (видобування анортозиту, граніту, габро, монцоніту родовища Пинязевицьке 2 ділянка Північна).

Нагадаємо, до Елени Калпи та Ігоря Наумця санкції РНБО були застосовані в травні минулого року. В червні їх карʼєрам зупинили дозволи на користування надрами.

При цьому санкційна блокада підприємств не враховувала наслідки для трудових колективів. Працівники зверталися до Президента, Уряду і РНБО з проханням не знищувати їх робочі місця.

Поновлення дії спецдозволів стало можливим після зміни власників: у лютому-березні 2024 р. бенефіціаром трьох компаній став Вагенкнехт Фрітц Герберт Волкер (особа без громадянства з реєстрацією в Німеччині).

Цим же наказом поновлено спецдозвіл ПрАТ «Коростишівський карʼєр» – №3297 (видобування габро-лабрадориту, родовище Слобідське ділянки Східна та Західна).

Спецдозвіл Коростишівського карʼєру зупиняли в січні 2024 р., оскільки в грудні 2023 р. санкції було застосовано до його бенефіціара Вадима Єрмолаєва. В лютому Єрмолаєв вибув зі складу власників, і тепер карʼєр контролює Софія Кононенко.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини