МКДЗ та Коростенський карʼєр змінили власників

У лютому-березні змінилися кінцеві бенефіціарні власники двох компаній з групи UNIGRAN

6 березня 2024 року кінцевим бенефіціарним власником АТ «Малинський каменедробильний завод» замість Елени Калпи став Вагенкнехт Фрітц Герберт Волкер (YouControl).

Про це повідомляє NADRA.INFO із посиланням на дані YouControl.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Вагенкнехт Фрітц Герберт Волкер є особою без громадянства з реєстрацією в Німеччині.

Раніше, а саме 23.02.2024 Вагенкнехт Фрітц Герберт Волкер замість Ігоря Наумця став власником АТ «Коростенський карʼєр» (YouControl).  

Нагадаємо, до Елени Калпи та Ігоря Наумця санкції РНБО були застосовані в травні минулого року. В червні їх карʼєрам зупинили дозволи на користування надрами.

При цьому санкційна блокада підприємств не враховувала наслідки для трудових колективів. Працівники зверталися до Президента, Уряду і РНБО з проханням не знищувати їх робочі місця.

Від 7 березня Вагенкнехт Фрітц Герберт Волкер є кінцевим бенефіціарним власником і ПАТ «Пинязевицький кар’єр».

29 грудня 2023 року ПАТ «Пинязевицький кар’єр» та ПАТ «Малинський каменедробильний завод» змінили місце реєстрації на м. Дніпро.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини