Залишене немовля у пологовому Малина: що відомо про цю історію

Від  хлопчика мама відмовилась одразу після народження

Новина про цю ситуацію днями розлетілась Малином. Стало відомо про те, що три місяці тому у пологовому відділенні Малинської лікарні породілля народила хлопчика і одразу ж відмовилась від дитини. Зараз тримісячний малюк перебуває в обласному будинку дитини. А соціальні служби вирішують, куди в майбутньому прилаштують немовля.

Журналістам MALYN.MEDIA вдалось з’ясувати, що матір’ю хлопчика є 27-річна мешканка Радомишля, яка майже три місяці тому народжувала у Малині. Про батька хлопчика, як і про те, чому жінка родила не в Радомишлі – нічого не відомо. Дитя з’явилось на світ передчасно.

Згідно із законодавством, в пологовому будинку дитина може знаходитися не більше семи днів. Після закінчення цього терміну, якщо малюк хворий, його відправляють до лікарні, якщо здоровий — до будинку малятка. 

Тому довший час хлопчика виходжували медики дитячої лікарні у Житомирі. Коли ж зміцнів, його перевели в обласний будинок дитини, де  він є і зараз. Разом із маленьким героєм цього матеріалу в один день до будинку дитини привезли ще п’ятьох діток, від яких відмовились батьки.

За законом, матір дитини має шість місяців на обдумування рішення. І лише тоді суд може розглянути справу і позбавити її батьківських прав. А до цього хлопчика можуть влаштувати лише в дитячий будинок сімейного типу. Всиновити його ніхто не має права.

Додаткових пів року на роздуми даються з надією, що матір дитини все-таки передумає відмовлятись від сина і забере дитину. Соціальні працівники кажуть, що осуджувати молоду жінку за такий крок – не варто, адже достеменно невідомо, що підштовхнуло її на це. Не виключено, що вона прийняла рішення під впливом так званої «післяродової депресії»… Зрештою, добре, що жінка взагалі зберегла життя дитинці, не залишила на вулиці, як це буває.

Усі, хто зараз опікується тримісячним хлопчиком у будинку дитини, надіються, що молода матір передумає і не відмовиться від дитини остаточно… Зараз із хлопчиком все гаразд, він здоровий. Єдине, чого йому бракувало увесь цей час, — маминих рук та любові…

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини