Майбутнє «Калюжі»: у мерії запрошують небайдужих на обговорення

Відбудеться зустріч ініціативної групи щодо збереження «Калюжі» які місця відпочинку

У понеділок, 11 жовтня, у великій залі адмінприміщення відбудеться зустріч ініціативної групи з питання збереження «Калюжі» як місця відпочинку жителів нашої громади.  До участі запрошують усіх охочих. Початок о 17:00.

Про це повідомляє пресслужба Малинської міської ради.

«Звертаємося до депутатів міської ради, представників громадських організацій, небайдужих мешканців громади із проханням узяти активну участь у даному обговоренні та висловити свою думку щодо ймовірності розробки нового кар’єру з видобутку каменю на місці зони відпочинку «Калюжа», – йдеться у повідомленні.

У мерії зауважують, що йдеться вже про етап громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля розробки та подальшої рекультивації Малинського родовища гранітів ділянка Городищенська в Коростенському (Малинському) районі Житомирської області», який оприлюднили 1 жовтня цього року.

Детальніше ознайомитись з усією документацію по справі можна тут.

Детальніше по темі за тегом КАЛЮЖА та на сайті ІнфоМалин

Читайте також – Про «Калюжу»: ТОВ «БМ Граніт-У» позивається до Держслужби геології та надр

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини