Житомиргаз нагадує: оплата за розподіл газу здійснюється в поточному місяці до 20 числа

Зі зміною постачальника газу порядок оплати послуг розподілу (доставки) газу не змінився

Реквізити оплати та сума платежу також залишилися незмінними. Оплата за розподіл газу здійснюється в поточному місяці до 20 числа, рахунки за розподіл газу доступні онлайн у сервісах 104.ua:

Так само споживачі можуть оплачувати за послугу розподілу через вказані онлайн ресурси, онлайн-банкінг або мобільні банківські додатки, через платіжну систему Portmone або у відділеннях поштового зв’язку. Варто лише прослідкувати коректність уведених даних споживача: особового рахунку, ПІБ, а також «отримувача»: АТ «Житомиргаз».

Також для зручності споживачів у 104.ua Клієнтський простір розміщені термінали, через які можна провести оплату, як за місяць, так і до кінця року.

Газовики дякують споживачам за вчасну оплату послуги розподілу газу.

Завдяки вчасним розрахункам аварійні бригади виїздять на ліквідацію аварійних ситуації, фахівці служби контрольно-приладового обстеження детально оглядають газові мережі на предмет пошкодження, виробничі підрозділи займаються ремонтом та обслуговування мереж та обладнання.

Читайте також – Плата за розподіл газу для мешканців Житомирщини залишилася без змін

 

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини