Плата за розподіл газу для мешканців Житомирщини залишилася без змін

АТ «Житомиргаз» просить споживачів сплатити за розподіл природного газу

Вчасний платіж – внесок кожного споживача у безперебійність роботи газових мереж регіону, подальше забезпечення розподілом газу споживачів та підтримка економіки України через сплату податків.

Послуга доставки газу залишилася без змін, тому оплатити розподіл газу можна як щомісяця, так і розрахуватися до кінця року.

Клієнти АТ «Житомиргаз» мають можливість завантажити рахунки та сплатити їх за допомогою онлайн-сервісів на вибір:

Кошти, які споживач сплачує за послугу газорозподілу, йдуть на забезпечення безперебійної доставки блакитного палива до помешкань 355 тисяч клієнтів «Житомиргазу».

Завдяки оплаті доставки газу фахівці компанії виконують ремонти, обстеження та діагностику газових мереж по всій області, а також продовжують модернізують об’єктів критичної інфраструктури.

Своєчасна оплата за послугу газорозподілу – це ваш вклад в безперебійну роботу підприємства критичної інфраструктури області.

Читайте також – Як і кому передавати показники лічильника газу

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини