ТОВ «Малинський бекон» продовжує в судах захищатися від рейдерів

Директор «Малинський бекон» звернувся до Комітету з питань аграрної та земельної політики, Комітету з питань антикорупційної політики щодо відновлення порушеного права власності на нерухоме майно

Поки жителі села Малинівка протестують проти розбудови свинокомплексу, справжні власники підприємства в українських судах встановлюють справедливість. Про це редакції газети «Малинські новини» розповів директор ТОВ «Малинський бекон» Олексій Пічка.

«За банальним збігом обставин, ряд суб’єктів господарської діяльності, в тому числі ТОВ «Малинський бекон», стали заручниками шахрайської схеми, яку організували посадові особи фінансової установи «Банк «Український капітал» спільно з державним реєстратором Комунального підприємства «Центр державної реєстрації», – зазначив керівник компанії.

Таким чином, «Банк «Український капітал» умисно вчинив незаконні дії направлені на неправомірне заволодіння майном.

І, незважаючи на зареєстроване обтяження речових прав на нерухоме майно (накладено арешт на підставі ухвали Шевченківського районного суду м. Києва в інтересах Головного слідчого управління Служби безпеки України), між рейдерами та київською фірмою ТОВ «Торговий дім Троїцький» було зареєстровано злочинну угоду купівлі-продажу права власності на об’єкти нерухомого майна яке насправді належить ТОВ «Малинський бекон».

«Зважаючи на обставини, за позовом ТОВ «Малинський бекон» до «Банк «Український капітал», КП «Центр державної реєстрації» та ТОВ «Торговий дім Троїцький» як третьої сторони, вже 25 жовтня 2021 року в Господарському суді Житомирської області призначено судове засідання для розгляду справи по суті про визнання дій незаконними та скасування рішень державного реєстратора», – коментує Олексій Пчілка.

Він також зазначив, що спільно з командою кваліфікованих адвокатів компанія пройшла багаторічну судову тяганину, яка продовжується і донині: «Більше того, нам вдалося виявити структури, системна діяльність яких була направлена на неправомірне заволодіння майном. У нас є розуміння того, що соціально-відповідальний бізнес не повинен замовчувати проблеми, а здійснювати роз’яснювальну роботу серед громадськості та звертатися за допомогою до правоохоронних органів з метою захисту власних законних інтересів».

Саме тому вони направили офіційні звернення до народних депутатів України які входять до Комітету з питань аграрної та земельної політики та Комітету з питань антикорупційної політики. Також, поки розгляд справ триває в господарських судах м. Києва та м. Житомира, ТОВ «Малинський бекон» направить звернення до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та Малинської міської територіальної громади з проханням проведення перевірки додержання законності щодо земельної ділянки, на якій знаходяться об’єкти «спірного» нерухомого майна.

«На завершення хочу запевнити, що ТОВ «Малинський бекон» поважає думку переважної більшості жителів села Малинівка, тому за жодних обставин не планує відновлення свинокомплексу, а в майбутньому розглядає можливість впровадження безпечних для екології і людей інвестиційних проєктів», – зазначив кандидат наук, директор підприємства Олексій Пічка.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини