Леонід Мартиненко спростував своє звільнення з посади першого заступника малинського мера

Чинний перший заступник Олександра Ситайла запевнив, що не звільняє крісло – принаймні, поки що

Від минулого тижня Малином ширяться кулуарні розмови про те, що начебто перший заступник Олександра Ситайла – Леонід Мартиненко йде з мерії.  Однак сьогодні, 15 листопада, Леонід Михайович у розмові із журналісткою MALYN.MEDIA спростував це та наголосив, що хоч і пенсійного віку, проте ще не збирається звільнятися.

«Як тільки вирішу йти з посади першого заступника міського голови, обіцяю – ви дізнаєтесь про це першими», – запевнив під час короткої розмови Леонід Мартиненко.

Він також припустив, що такі чутки поширились через те, що днями і справді у міській раді написала заяву на звільнення у зв’язку з виходом на пенсію працівниця Світлана Мартиненко.

«Можливо, це і збило з пантелику усіх тих, хто зараз говорить про мою відставку», – наголосив Мартиненко.

На початку ж минулого тижня Малином «пробігла» новина про те, що помічник нардепки Тетяни Грищенко призначений новим заступником директора ТОВ «Малин Енергоінвест». Йдеться про Петра Дожука.

Також минулого тижня депутатку Малинської міськради та лідерre місцевого осередку партії «УДАР» Наталію Парфіненко призначили директоркою Центру дитячої та юнацької творчості у Малині.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини