ТОВ «Малин Енергоінвест» зриває опалювальний сезон

Попри численні попередження АТ «Житомиргаз» теплопостачальне підприємство Малина продовжує накопичувати борги за послугу розподілу природного газу та ставить під загрозу опалювальний сезон 2021-2022

Виробник тепла для потреб населення ігнорує загозу зриву опалювального сезону для малинчан. Комунальне підприємство не передбачило жодних кроків задля вирішення питання заборгованості у розмірі близько пів мільйона гривень за послугу з доставки природного газу.

У «Житомиргазі» наголошують, що неодноразово зверталася до теплопостачального підприємства, органів місцевого самоврядування та регулярно підіймають проблему зриву опалювального сезону в м.Малин у медіа. Усвідомлюючи загрозливі наслідки, газорозподільна компанія не може ігнорувати дану ситуацію, адже на календарі – екватор осені, натомість ні ТОВ Малин Енергоінвест, ні органи місцевого самоврядування не мають конструктивних рішень щодо вирішення проблеми.

Нагадаємо, що АТ «Житомиргаз» працює з боржником у правовому полі: наразі три судові справи виграно на користь газорозподільної компанії з рішенням про стягнення боргу на суму понад 600 тис.грн. На сьогодні заборгованість не погашена, судові рішення на користь «Житомиргазу» перебувають на виконанні у органах Державної виконавчої служби. Ще одна справа на суму близько 180 тис. грн. – у суді на розгляді.

Вкрай критична ситуація сьогодні змушує газорозподільну компанію вчергове підіймати питання зриву опалювального сезону в інформаційному прості.  Особливо тривожить відсторонення він проблеми представників міської ради, які представляють територіальну громаду є гарантом спокою та стабільності, захистниками її інтересів.

Додамо, що АТ «Житомиргаз», будучи оператором газорозподільної системи, в своїй діяльності керується виключно діючим законодавством України, в тому числі у взаємовідносинах зі споживачами природного газу, зокрема Типовим договором розподілу природного газу, який затверджений постановою від 30.09.2015 № 2498 НКРЕКП, Кодексом газорозподільних систем та Законом Україн

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини