Малинська мерія прозвітувала про поточний ремонт міських доріг

У коментарях малинці просили владу звернути увагу на інші розбиті дороги

На території Малинській громаді продовжується ремонт доріг. Нещодавно дорожники завершили ремонтувати ділянки Візня-Забране, Жабоч-Чоповичі. Зараз працюють на дорогах у межах міста. Таку інформацію опублікували у фейсбуці Малинської міської ради.

Зазначають, що наразі ремонтники визначили проблемні ділянки, підготували їх до асфальтування та приступили до відновлення дорожнього покриття.

Вкінці подякували керівництву області в особі голови обласної військової адміністрації Віталія Бунечка «за допомогу та підтримку в складний для усіх нас час».

У коментарях мешканці громади просять владу також звернути увагу на інші дороги.

«Зверніть увагу на дорогу до Українки з Малина, тільки на конях їхати», — пише Дмитрій Прокопенко.

«Дуже велике прохання, зверніть увагу на ділянки дороги в сторону Ворсівки, особливо міст! Дякую за увагу!», — зазначає Наталія Рибаченко.

В інших коментарях також критикують, що такі пости «пахнуть радянщиною, де за все треба дякувати партії». Окрім цього пишуть «ремонтом це важко назвати»…

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини