20 років на ринку: кредитна спілка «Оберіг» святкує ювілей

У цьому році минає 20 років, від коли на ринку фінансових послуг почала діяти Кредитна спілка «Оберіг».

На даний час в Житомирській області працюють 16 відділень Кредитної спілки «Оберіг», які щодня пропонують своїм клієнтам вигідні послуги, серед яких: кредити, депозити, пенсійне накопичення та всі види страхових послуг.

Від початку своєї діяльності цілями компанії є: задоволення потреб клієнтів у фінансових послугах та розширення їх переліку. Відтепер вони є фінансовими експертами для своїх клієнтів. Зокрема, допомагають людям краще орієнтуватись на фінансовому ринку, проводять фінансову просвіту, щоб клієнти могли підібрати фінансовий інструмент, який задовільнить їх бажання та можливості.

Нині, звернувшись у Кредитну спілку, клієнт може за короткий час отримати кредит готівкою на будь-які потреби на вигідних та прозорих умовах.

Є можливість також безкоштовно оформити депозит. Так, наприклад, наразі до 20-ї річниці КС «Оберіг» діє акція на вклади під 11% річних, що є однією з найкращих пропозицій на ринку. Важливо, що для цього потрібно лише бути повнолітнім мешканцем Житомирщини. Мінімальна сума депозиту – 100 грн.

У переліку послуг різні види страхування: автомобільне, медичне, туристичне, житлове страхування, накопичувальне страхування свого життя та життя дітей, вигідні пенсійні та інвестиційні програми.

«Оберіг» співпрацює з провідними страховими компаніями України: ТАС, Провідна, УПСК,  СК «Місто Вінниця», USI та ін.

Колектив Кредитної спілки “Оберіг”

«У нас великий та дружній колектив, який постійно ділиться своїми досягнення, новими звершеннями, досвідом та успіхами. Інколи бувають і невдачі, про які ми також говоримо, аби це стало прикладом для інших, як не варто робити», – розповідають у кредитній спілці «Оберіг».

На сьогодні клієнтами компанії є понад 9 тис. осіб. До слова, користуються послугами КС «Оберіг» і комунальні та державні підприємства – зокрема, ДП «Малинське лісове господарство» та КП «Малинська районна лікарня» та ін.

Щоб отримати консультацію та скористатись послугами, можна звернутись у малинські офіси, що на вул. Грушевського, 42 та на вул. Кримського, 6-а, або в інші відділення Житомирської області.

Зателефонувати за номером +38 (067) 410-48-28 або ж залишити заявку на сайті.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини