Бауський край обирає собі нову візуальну ідентичність

Бауський край створили лише у 2021 році шляхом об’єднання менших одиниць

«Після адміністративно-територіальної реформи ми все ще відчуваємо наслідки – відчуття розколу. 

Подібна ситуація і в інших регіонах. Тому головна мета команди розробників бренду – надихнути регіон Бауска на новий початок», зазначено на сайті муніципалітету.

Нагадаємо, що латвійське місто Бауска є побратимом Малина. І, як бачимо, там мають певні проблеми від адміністративно-територіальних реформ, тому шукають об’єднавчі елементи для творення нової ідентичності та згуртування громади.

Подарований Малину автобус

Край створений 2021 року шляхом приєднання до Бауський краю Вецумнієкського, Єцавського та Рундальського країв.

«Протягом літніх місяців було завершено значну дослідницьку роботу щодо настроїв жителів околиць Бауски, Ієцави, Рундале та Вецумніекі. Ми запросили мешканців висловити свою думку як на семінарах спільної творчості, відповідаючи на питання анкети, так і беручи участь у спільних бесідах в аналітичних центрах жителів. 

Наші партнери по співпраці SIA “Ozols IR”, досвідчені творчі професіонали, створили три історії про регіон Бауска. Ці історії ми побачили та почули у відгуках жителів нашого регіону, у розмовах з муніципальною командою регіону Бауска», — розповідають у муніципалітеті.

Пропонуємо вам розглянути три варіанти нового бренду, які обирають в Бауський краї.

Три історії про Бауський повіт – три можливості візуальної ідентичності

Варіант А. Творчість і робота: добре бути вдома

Кожна з територій об’єднаних адміністрацій має свій символ, який входить у загальний символічний дизайн, створюючи одне ціле – повсякденне життя безпечного, динамічного та квітучого регіону Бауска, який ми називаємо своїм домом.

Варіант Б. Цінуй і пишайся: Земгальське золото

Стоячи ближче, легше долати труднощі та йти вперед. Він випромінює впевненість у собі в підсвідомому спокої та зміцнює віру в те, що, живучи розумом, працюючи серцем і думаючи з поглядом на широкий горизонт, разом ми можемо зробити більше.

Варіант С. Жвавий, творчий та енергійний: прагне бути

Історія про життєлюбство, радість життя, досягнення та творчі спільні дії. Енергійна та яскрава взаємодія елементів, що надає кожній адміністративній території асоціації власного неповторного відтінку. Елементи створюють відчуття спільності, відкритості для розмов і співпраці, створюючи продуктивний регіон.

Візуальну айдентику Бауського краю обиратимуть жителі шляхом голосування в мобільному додатку – розділ «Опитування» до 22 жовтня.

Варіант візуальної ідентичності, який набрав найбільшу кількість балів у голосуванні, передадуть на затвердження до Ради округу Бауска.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини