У Житомирській області третій тиждень поспіль фіксують зростання захворюваності на коронавірус

Перевищення середньообласного показника захворюваності у містах Коростень, Малин, Звягель та в Баранівській, Коростенській, Попільнянській, Романівській, Радомишльській громадах

Упродовж тижня з 10 по 16 лютого у Житомирській області зареєстрували 338 випадків захворювання на COVID-19, а це на 44% більше, ніж за попередній тиждень.

Дані про епідемічну ситуацію щодо поширення коронавірусної хвороби в Житомирській області за період з 10 по 16 лютого 2023 року надала Державна установа «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я», — пише Житомир.info.

Основні показники, що характеризують епідемічну ситуацію з COVID-19 в Житомирській області в період 10.02.2023-16.02.2023:

  • зареєстровано 338 випадків захворювання COVID-19, показник 28,1 на 100 тис. населення, що на 44% вище показника попереднього тижня;
  • серед дітей до 17 років виявлено 43 випадки (13%);
  • госпіталізовані 54 захворілих особи (16%);летальних випадків не зареєстровано;
  • одужало 199 людей;залишаються хворіти 481 особа показник на 100 тис. населення – 40,0.

Зазначається, що за звітний тиждень відмічається перевищення середньообласного показника захворюваності у містах Коростень, Малин, Звягель та в Баранівській, Коростенській, Попільнянській, Романівській, Радомишльській громадах.

За тиждень вірусологічною лабораторією проведено 199 ПЛР-досліджень для підтвердження діагнозу COVID-19, виявлено 35 позитивних результатів (18%).

За даними ДУ «ЦГЗ МОЗ України», загалом по Україні за минулий тиждень зареєстровано 7344 випадки захворювання (ріст захворюваності на 39%).

«Отже, на Житомирщині, як і в цілому по Україні, вже третій тиждень поспіль відбувається поступове зростання рівнів захворюваності на COVID-19. При цьому епідемічна ситуація залишається контрольованою, в основному реєструються поодинокі випадки захворювання практично по всій території області», – підсумовують в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Раніше, впродовж тижня з 3 по 9 лютого 2023 року, в Житомирській області зареєстрували 234 випадки захворювання COVID-19, це на 68% вище показника попереднього тижня.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини