Новий відділ інфекційного контролю у Малинській лікарні: для чого і коли запрацює

Цей відділ створюють для посиленого контролю за дотриманням правил гігієни

Такі підрозділи запрацюють згідно з нововведеннями МОЗ у всіх закладах, які надають медичну допомогу хворим у стаціонарах. У Малинській лікарні підрозділ відкриють після зміни структури лікарні та прийняття відповідного рішення місцевою сесією.

Про це MALYN.MEDIA розповіла керівниця КНП «Малинська міська лікарня» Анна Копилова.

«Насправді у нас і раніше був персонал, які виконував таку роботу. Проте тепер це буде окремий відділ. Працівників у його склад наберемо із вже працюючого персоналу. Просто медики матимуть додаткові обов’язки. Відділ запрацює після того, як міськрада прийме рішення про зміну структури лікарні. Сподіваємося, на найближчій сесії», — зазначила Анна Копилова.

Вона також пояснила, що відділ займатиметься розробкою і впровадженням заходів профілактики від інфікування. Працівники перевірятимуть обробку рук, відстежуватимуть гігієнічність медичних маніпуляцій. А також процедур – ЕКГ, ін’єкцій тощо.

«Контролюватимуть також зберігання та утилізацію використаних матеріалів, приготування розчинів-дезінфектантів та різних антисептичних засобів. Будуть також вести моніторинг і оцінку цих процесів», — каже Копилова.

На її думку, в контексті пандемії COVID-19 та вірусів, які нині побутують,  новий відділ — потрібний.  Адже інфекційні хвороби, пов’язані з наданням медичної допомоги, можуть вражати не лише пацієнтів, а й відвідувачів та медичних працівників.

Читайте також — Масаж і реабілітація за символічними цінами: у Малині запрошують на лікувальні процедури.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини