Масаж і реабілітація за символічними цінами: у Малині запрошують на лікувальні процедури

Віднедавна у Територіальному центрі соцбслуговування надають послуги з фізичної реабілітації для всіх без винятку мешканців Малинської громади

Фахівчиня Любов Свінціцька (на знімку), яка працює у Терцентрі, має медичну освіту та досвід відповідного професійного спрямування. До цього вона сім років вона працювала у Станишівській центральній районній лікарні, де й отримала практичні навички проведення реабілітаційних вправ для подолання наслідків інсультів, черепно-мозкових та інших травм, переломів кінцівок тощо.

Також успішно проводить лікувальну фізичну культуру (ЛФК) з пацієнтами, які страждають на захворювання опорно-рухового апарату, насамперед — на сколіоз, остеохондроз тощо. В її арсеналі комплекс різноманітних фізичних вправ для пацієнтів різного віку і до кожного вона має індивідуальний підхід. Найкращі результати при поєднанні ЛФК з масажем.

Любов Свінціцька

Кабінет фізичної реабілітації оснащений шведською стінкою, оригінальним профілактором Євмінова, іншим спеціальним обладнанням. У найближчих планах — придбання велотренажера тощо.

«У кожного відвідувача перед сеансами масажу чи ЛФК вимірюють температура тіла, перевіряють тиск. Маємо і пульсоксиметр для визначення рівня сатурації в крові. А також — одноразові пелюшки, індивідуальні килимки, дезінфекційні засоби, масла і креми (для масажів) тощо»,  — розповідає керівниця Терцентру Наталія Столяр.

Отож, фахівчиня радить брати із собою тільки гарний настрій і бажання покращити здоров’я. Важливо, що при хронічних захворюваннях бажано надати лікарські висновки.

Послуги надаються за бюджетними тарифами, які значно нижче, ніж у приватників. Крім того, для соціально вразливих категорій населення, які перебувають на обслуговуванні в Терцентрі, застосовується диференційована система знижок.

У перших пацієнтів гарні відгуки! Любов Миколаївна — напрочуд уважна і доброзичлива. Сеанси масажу та ЛФК — ефективні, крім того, фахівчиня з фізичної реабілітації надає дієві поради для продовження занять вдома.

Кабінет фізичної реабілітації Терцентру, що надважливо для людей з інвалідністю, — має зручне місце розташування у центрі міста по вул. Тараскіна, 5 (колишнє одноповерхове приміщення пологового відділення).

Відвідувачів чекають з понеділка по четвер — з 8:00 до 17:15, у п’ятницю — з 8:00 до 16:00 (обід з 13:00 до 14:00). Детальніша інформація телефоном: 050-518-66-43. Зазначимо, що вартість  одного сеансу масажу – 60 грн, лікувальної фізкультури – 40 грн.

Також при відділенні денного перебування Терцентру, крім фізичної реабілітації, надають послуги соціального психолога і медсестри.

Читайте також – «Раннє втручання» для вагітних: Малинщина єдина в області долучилася до пілотного проєкту.

Марина Кириченко
Марина Кириченкоhttp://malyn.media
Журналістка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини