Збираються «зносити» бюджет: завтра у Малині позачергова сесія, на якій розглянуть «знесення змін»

4 листопада депутати Малинської міськради зберуться на позачергову сесію. У порядку денному всього одне питання – «Про ЗНЕСЕННЯ змін до бюджету»

Сьогодні на сайті мерії міські глашатаї проанонсували позачергову сесію, яка відбудеться вже завтра, 4 листопада.  Кажуть (чи то попереджають), що депутати будуть розглядати питання  –  «Про ЗНЕСЕННЯ змін до бюджету». Описка по Фрейду? Бо мало бути «внесення». Хоча так теж інформативно.

«На розгляд ради винесено питання: 1. Про знесення змін до бюджету Малинської міської територіальної громади на 2021 рік», – пишуть у мерії.

Скріншот новини із сайту Малинської міськради

Цікаво, для чого ставити порядковий номер, якщо питання всього одне? Хіба, можливо, це передбачено діловодством… Або завтра депутати збираються розглядати далеко не єдине питання, а кілька, як це вже бувало раніше, коли анонсували один порядок денний, а в результаті під шумок приймали ще інші. І ці інші були, скажемо так, не дуже політично популярні.

Зрештою, ми навіть не можемо дізнатися, про яке саме бюджетне рішення йдеться, бо на сайті мерії у розділі «Проєкти рішень» досі не підвантажили документ проєкту. Певно, забули у поспіху…

Для зацікавлених – сесія розпочнеться о 16:30. За пів години до того засяде бюджетна комісія, яка попередньо розгляне це питання «Х». Нагадаємо, що завдання комісії попередньо вивчати питання, які згодом мають винести на сесію. Втім, здається, у цьому випадку засідання «бюджетних» депутатів – проста формальність і хтось вже точно знає, що питання пропустять на сесію.

До речі, про курйозні описки. «Знесенням» бюджету все не закінчується. Днями в офіційному повідомленні мерії для КП «Добробут» придумали ціле законодавство. Так і сформулювали: «Відповідно до чинного законодавства, співвласники будинків в яких КП «Добробут» надавав комунальні послуги, мають ТЕРМІНОВО на загальних зборах прийняти рішення про створення ОСББ…» Треба частіше в закони заглядати – може, там ще про КП «Малин» чи про КП «Екоресурс» щось пишуть…

Скріншот із фб-сторінки сайту Малинської міської ради

Читайте також – Завтра у Малині позачергова сесія міськради: чому нас вкотре мають за ідіотів

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини