У Малині сьогодні чергова делегація: цього разу міністр розвитку громад. ФОТО

Храм у центрі Малина – вже став традиційним місцем для «паломництва» керівництва різних рівнів

Сьогодні, 28 квітня, з візитом у Малин приїжджали міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, представники місцевих органів самоврядування, ЗМІ.

Про це у своєму фейсбуці повідомляє голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк.

«Спільно ми оглянули найбільш постраждалі приватні будівлі та об’єкти інфраструктури, побували на кількох підприємствах, що працюють в умовах війни та підтримують економіку, провели консультації щодо подальших дій щодо залучення відповідних коштів на відбудову цих об’єктів», – зазначив у дописі Юрій Тарасюк.

Він нагадай, що Коростенський район найбільше постраждав від дій російських військ. Дев’ять сіл району перебували в тимчасовій окупації.

«Маємо численні збитки від агресії ворога. Тож, відновлення району, його відбудова – це пріоритетне питання центральної, обласної та районної влади», – каже Тарасюк.

Раніше очільник Міндовкілля відвідав Малин і знищене лісництво громади.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини