Спонтанна сесія при сутінках: у Малині вчергове порушують регламент

Про позачергове засідання депутатського корпусу стало відомо за менш ніж три години до початку сесії. 

У Малині вчергове зухвало порушуються не так давно прийнятий регламент. Сьогодні о 14:10 на офіційному сайті Малинської міської ради опублікували новину з інформацією про те, що за майже три години (!) відбудеться позачергова сесія ради.  У тексті йдеться про те, що депутати зберуться сьогодні ж, 22 березня, о 17:00. І це при тому, що про сесію у критичному випадку мають повідомляти щонайменше за добу до засідання. Саме про це йдеться у ст. 26  чинного регламенту ради

Скріншот із сайту Малинської міської ради

«Рішення про скликання чергової сесії повідомляється депутатам не пізніше як за 10 днів до сесії та  може бути перенесене лише з дотримання норм Законів України та даного Регламенту. У виняткових випадках – не пізніше як за день до сесії», – йдеться у п.2 ст.26 регламенту. 

Прописано в основному робочому документі ради і те, що про дату засідання мають повідомляти через офіційний сайт. 

«Розпорядження про місце і час проведення та порядок денний пленарних засідань доводиться відділом секретаріату Ради до відома кожного депутата, зазвичай, у електронній формі (шляхом надсилання повідомлення на електронну пошту депутата), або в інший можливий спосіб, а також здійснюється повідомлення через офіційний сайт Ради», – написано у п.5 ст.26 регламенту. 

Але, здається, нікому не має діла до того, про що йдеться в основному нормативно-правовому документі ради. Нагадаємо, що така практика – спонтанні сесії – була звичною і для попереднього депутатського складу міськради на чолі із Олексієм Шостаком. Раніше ми вже звертали увагу на те, що новий депутатський корпус перейняв від попереднього погані звички… 

До слова, чинний регламент ради також приймали з порушенням термінів. На додаток до всього наприймали такого, що в голові не вкладається… Детальний аналіз одіозного регламенту читайте у статті «Чи не поїхати депутатам Малинської міської ради в Трускавець?». 

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини