Міський голова Малина показав свою зарплату за 2023 рік: серед мерів Житомирщини — найвища

У 2023 році Олександр Ситайло отримав у мерії 827 тисяч гривень зарплати

До кінця березня усі топпосадовці України були зобов’язані задекларувати свої доходи та майно за минулий, 2023 рік. Так за кілька годин до кінця терміну, ввечері 31 березня, на сайті НАЗК з’явилася декларація і міського голови Малина — Олександра Ситайла.

Зарплата і заощадження. Минулого року Ситайло отримав у мерії 827 тис. 388 грн зарплати (у 2022 році — 816 тис.грн). Відтак, у 2023-ому Ситайло отримував приблизно по 68 тис. грн на місяць.

До речі, журналісти Житомир.інфо опублікували короткий огляд декларацій мерів Житомирщини, і у нашого міського голови минулого року знову була найвища зарплатня серед голів області. Так, наприклад, мер Житомира торік заробив 638 тис. грн, мер Коростеня — 699 тис.грн, мер Звягеля — 608 тис.грн, мер Радомишля — 807 тис. грн.

Олександр Ситайло декларує також зарплатню дружини — майже 350 тис. грн — від ДП «Малинський лісгосп АПК». Торік вона також отримала від цього ж підприємства 2600 грн благодійної допомоги.

Також за рік з 17-ти до 25 тис. доларів зросли заощадження дружини мера, які вона зберігає готівкою.

Нерухомість. Серед суттєвих змін у декларації Ситайла — три земельні ділянки у Малинській громаді, загальною площею 3,9369 га, які він отримав у спадщину від батька. Також торік мер подарував доньці квартиру, площею 85,7 кв.м у Малині (ця нерухомість йому належала з 2016 року).

Авто. Є зміни і по транспорту. Volkswagen Рassat 2012 р.в., який він купив за 350 тис.грн, — Ситайло торік офіційно продав всього за 25 тис. грн.

Але його дружина від 2023-го має у користуванні позашляховик RENAULT DUSTER 2019 року випуску. Ціна у декларації не вказується, але вартість такого авто на онлайн-авторинках стартує від пів мільйона гривень.

Як писало MALYN.MEDIA, за показниками 2022 року мер Малина також отримував чи не найвищу серед міських голів області зарплатню.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини