При Житомирській ОВА утворять групу «з протидії корупції»: у складі — правоохоронці та посадовці

Будуть відстежувати, щоб кошти використовували належно

У Житомирській ОВА запланувати боротися з корупцією. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підписав розпорядження про утворення робочої групи з питань протидії корупції з тематичною назвою: «Прозорість та підзвітність».

Про це повідомила Житомирська ОВА.

«Головне завдання групи – це протидія корупції», — уточнюють у повідомленні.

Відомо вже хто ввійде до складу групи. Серед членів — керівники правоохоронних органів та топові посадовці. Зокрема, керівництво Житомирської обласної прокуратури, Управління Служби безпеки, Головного управління Національної поліції Житомирщини та заступники районних військових адміністрацій.

Очолив робочу групу заступник голови з питань взаємодії з правоохоронними органами ОВА Олександр Федько.

«Робоча група здійснюватиме контроль за належним використанням коштів, що надійшли в область із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, а також інших субвенцій із державного бюджету», — пише пресслужба адміністрації.

В ОВА очікують, що діяльність робочої групи буде максимально прозора та підзвітна в медійному полі із залученням громадськості.

Допис з цією інформацією у фейсбуці Житомирської ОВА на цю тему користувачі висміяли та розкритикували.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини