Обірвалося життя військовослужбовця Малинського ТЦК Руслана Єнька

Завтра у Малині буде загальноміське прощання

Сьогодні, 11 жовтня, зупинилося життя капітана ЗСУ, військовослужбовця Малинського відділення Коростенського РТЦК та СП – Руслана Єнька.

Про втрату повідомила Малинська міська рада.

«Бувши кадровим офіцером «в запасі», Руслан Олександрович з перших днів повномасштабного вторгнення повернувся до виконання свого військового обов’язку та перебував на посаді старшого офіцера відділу рекрутингу та комплектування 3-го відділення Коростенського РТЦК та СП. За час служби зарекомендував себе відповідальним працівником, щирим, відкритим та компанійським колегою, користувався повагою та підтримкою в колективі», — написала мерія.

У мирному житті Руслан Єнько був успішним підприємцем.

Громада прощатиметься з померлим завтра, 12 жовтня, відповідності до військових почестей. Відспівування відбудеться вдома об 11:00 за адресою: м. Малин, 2-й провул. Б.Хмельницького, 4. Опісля, орієнтовно о 12:15, прощання продовжиться на Соборній площі.

Траурний кортеж рухатиметься зі сторони фабрики за маршрутом вул. Приходька – вул. І.Мазепи – вул. Грушевського. Жителів громади закликають провести Руслана Єнька «живим коридором». Поховають його на міському міському кладовищі на Алеї Героїв.

12 жовтня на території Малинської громади оголошено Днем Жалоби.

У Руслана Єнька залишилася дружина та діти. Висловлюємо співчуття рідним та близьким померлого. Розділяємо вашу втрату. Світла пам’ять!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини