При Малинській мерії створили комісію, яка обстежуватиме пошкоджені будинки

До складу ввійшли 5 міських посадовців

Днями на сайті Малинської міської ради опублікували розпорядження мера Олександра Ситайла про створення спеціальної комісії по обстеженню пошкоджених об’єктів на території громади. Дата підписання – 13 липня.

«Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.2022 року №473 «Про затвердження Порядку виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд», з метою фіксації пошкоджень будівель та споруд, спричинених збройною агресією Російської Федерації, на території Малинської міської територіальної громади створити комісію по обстеженню пошкоджених об’єктів на території Малинської міської територіальної громади (далі – Комісія) у складі згідно з додатком», – дослівно йдеться у тексті розпорядження.

До її складу ввійшло п’ять посадовців. Головою призначили заступника міського голови Віктора Гвоздецького. Заступником – начальника управління житлово-комунального господарства Василя Приходька,  а секретарем – головного спеціаліста відділу комунального майна та житлової політики управління ЖКГ Олександра Гаврильчука.

У складі також головний спеціаліст з питань цивільного захисту Василь Добровольський та головний спеціаліст відділу містобудування та земельних відносин Світлана Мергур’єва. Окрім малинських посадовців, в комісії також буде представник Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА.

Як писав MALYN.MEDIA, одразу ж у перші дні після повітряних атак при Малинській мерії створили групу, яка весь цей час займалася обстеженням пошкоджених будівель. На минулому засіданні виконкому затвердили список руйнувань. На території Малинської громади встановили таких 905 об’єктів.

Цього тижня, 14 липня, виконком підтримав ще одне рішення, яким розширив перелік пошкоджених будівель. До списку додалися ще 39 об’єктів у самому Малині, Рудні Вороб’ївській, Юрівці, Різні, Малинівці тощо.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини