Малинських депутатів терміново збирають на сесію: критичний рівень води на водосховищі

Комісія зафіксувала стрімке зниження показників води

Сьогодні, 7 серпня, депутатів Малинської міськради збирають на позачергову сесію. Основна причина — критичний рівень води у Малинському водосховищі.

Так, з повідомлення на сайті мерії бачимо, що на розгляд сесії винесуть питання «Про проведення ремонтно-аварійних робіт гідротехнічної споруди на р. Ірша у м. Малині».

У проєкті рішення зазначають, що на початку серпня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зафіксувала стрімке зниження рівня води на водосховищі.

Відтак, запланували доручити ТОВ «Малин Енергоінвест» виступити замовником для проведення аварійно-ремонтних робіт сегментних затворів гідротехнічної споруди.

Зокрема, директор підприємства Сергій Карпенко має укласти угоду на виконання цих робіт з підрядною організацією ТОВ «БТК» «Гідроспецстрой» та платниками – промисловими підприємствами, які є основними водокористувачами.

Нагадаємо, від 29 березня у Малині розлилася річка Ірша. Тоді вода знесла обхідну пішохідну переправу неподалік фабричного мосту.

Хронологія наслідків повені — тут.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини