Малинщина підписала Меморандум  про співпрацю громад Коростенщини

У рамках угоди анонсували будівництво неподалік Коростеня полігону по переробці сміття

Малинська МТГ — один із підписантів Меморандуму про співпрацю між територіальними громадами Коростенського району. Угоду від імені громади підписав голова Олександр Ситайло.

«Ця угода має на меті розробку спільних районних проєктів розвитку у різних сферах від економіки, безпеки, адміністративних та публічних послуг до охорони здоровя й освіти.

За підписанням Меморандуму перейшли й до реальних проєктів. Першу пропозицію в рамках співпраці було анансовано учасникам – це будівництво неподалік міста Коростень полігону по збору, сортуванню та переробці твердих побутових відходів, який забезпечить потреби всіх територіальних громад Коростенського району»,  — написав Ситайло у своєму фейсбуці.

Прокоментував подію також міський голова Коростеня Володимир Москаленко:

«Сьогодні відбулась знакова подія – підписання важливого документу, а саме Меморандуму про муніципальне співробітництво громад Коростенського району, ініціатором якого виступила наша Коростенська територіальна громада. Підписання такої угоди сприятиме налагодженню та підтриманню ефективних відносин між громадами Коростенського району та участь у спільних проєктах. Дякую за підтримку і за цікаві проєкти Клубу мерів!».

Москаленко під час підписання угоди

У квітні між Малином та німецьким містом Біллербек офіційно та урочисто була підписана угода про партнерство та співробітництво.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини