Малин та німецький Біллербек підписали угоду про партнерство. ФОТО

Підписання угоди відбулося у Німеччині

Між Малином та німецьким містом Біллербек офіційно та урочисто була підписана угода про партнерство та співробітництво. Про це повідомив у своєму фейсбуці міський голова Олександр Ситайло, який їздив у Німеччину підписувати цю угоду.

Він зазначив, що цей візит вдалося організувати завдяки запрошенню мерки Маріон Діркс.

«Завдяки гостинній атмосфері, яку створила пані мерка Marion Dirks та її команда, знайомство із містом, його інфраструктурою, традиціями та мешканцями відбулось надзвичайно тепло. Приємно було бачити український прапор у середмісті та на ряду з національними символами США, ЄС, Франції та Латвії, делегації з яких були запрошеними в ці дні до Біллербеку», — написав Ситайло.

У складі делегації з керівництва Малина був також заступник міського голови Павло Іваненко.

Принагідно він розповів, що і Біллербеку функціонує волонтерський штаб, в якому допомагають українцям – їх у місті близько 600.

«Завдяки пані Маріон Діркс, яка організувала візит, спільно відвідали місто Мюнстер та провели зустріч із його мером та відвідали історичну ратушу. Спільно з мером пані Маріон Діркс, її командою та депутатами, відповідно до угоди про співпрацю було обговорено план її реалізації. Я глибоко зворушений таким теплим прийомом і дякую особисто Marion Dirks, її команді муніципалітету міста Біллербек та жителям за гостинну зустріч. Без сумніву, подальша дружба та напрацювання обов’язково підуть на користь наших громад», — вважає мер Малина.

Делегація з Житомирщини взяла участь в урочистому святкуванні 125-річчя храму, де міжнародний хор заспівав українську пісню «Ой, у лузі при Дунаю». Також представники делегації передали символічний подарунок із нагоди свята на знак майбутньої багаторічної дружби між містами.

Біллербек (нім. Billerbeck) — місто в Німеччині, знаходиться в землі Північний Рейн-Вестфалія. Підпорядковується адміністративному округу Мюнстер. Входить до складу району Кесфельд.

Площа — 90,93 км2. Населення приблизно вдвічі менше від Малина — близько 12 000 осіб.

Нагадаємо, що на початку червня минулого року у Малина з’явилося місто-побратим — Бауска, що у Латвії.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини