Наталію Парфіненко призначили директоркою Центру дитячої та юнацької творчості у Малині

Парфіненко нині є депутаткою Малинської міськради та лідеркою місцевого осередку партії «УДАР»

У Малинського Центру дитячої та юнацької творчості – новий керівник. Директоркою стала 34-річна Наталія Парфіненко, депутатка міськради та лідерка місцевого «УДАРу». На цю посаду її призначили 9 листопада. Щоправда, поки що вона тимчасово виконуюча обов’язки директора Центру.

До цього заклад очолювала Алла Буділовська.

У коментарі MALYN.MEDIA Наталія Парфіненко поділилася враженнями від призначення.

«Я вирішила спробувати себе у цій роль, позаяк це не нова для мене сфера. Свого часу була причетна на створення центру у Малинівці. Також я є членом ГО «Українсько-чеське культурно-освітнє товариство «Малинівське». Тому маю ідеї і хочу їх втілити. Зокрема, мені б хотілось розширити кількість гуртків при Малинському Центрі, залучати гарних спеціалістів та давати змогу дітям Малина розвиватися у різних напрямках творчості», – прокоментувала Наталя Парфіненко.

Нагадаємо, що вона була головою Малинівки. На останніх виборах Парфіненко йшла першим номером у списку від «Перемоги Пальчевського» і успішно привела із собою ще трьох депутатів. Проте вкінці літа вона заявила, що зацікавилась новим політичним проєктом і очолила малинський осередок партії «УДАР» Віталія Кличка. Вона також балотувалась на голову Малинської МТГ на виборах восени 2020-го.

Раніше ми писали, що у Малині затвердили нові тарифи на дитячі гуртки. Вартість навчання дітей у Малинській школі мистецтв стартує від 100 грн за місяць. Водночас у Центрі, який очолила Парфіненко, заняття й надалі безкоштовні.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини