КП «Малин» позбулося туалету, а КНП «Малинська лікарня» приросло квартирою

Дещо з рішень виконкому…

Сьогодні на сайті Малинської міської ради оприлюднили рішення виконавчого комітету Малинської міської ради. Декілька — стосуються комунального майна.

Серед них, можливо, остання справа Миколи Поліновського. У переддень засідання виконкому він заявив що йде з посади директора, тож малоймовірно, що хтось інший клопотав про те, щоб позбутися громадської вбиральні…

Рішення йменується так: «Про передачу в управління та на баланс основних засобів». Прийняте воно, враховуючи звернення директора КП «Малин» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». 

І ось що вирішили…

«Передати з балансу КП «Малин» Малинської міської ради туалет (міський), балансова (первісна) вартість 35566,02 грн, залишкова вартість 0,00 грн на баланс ТОВ «Малин Енергоінвест».

Далі постановляють, що «прийомку оформити актом приймання-передачі основних засобів відповідно до законодавства».

Інших деталей клозетної справи у рішенні нема, але кожен напевно згадає два не славнозвісних «заклади» у центрі міста: один за Будинком культури, інший — за райсудом. Можливо, мова і не про ці перлини, але ж ви знаєте — козі тільки нагадай…

ЗА ТЕМОЮ Побачити й померти: про незручну тему — туалети у Малині. ФОТО

Іншим рішення виконком розпорядився квартирою. Воно також йменується ні про що: «Про передачу в управління та на баланс основних засобів». Хто зна, що там, якщо не заглиблюватися…

Але в цьому рішенні, керуючись законом та «враховуючи звернення директора КНП «Малинська міська лікарня»» виконком погодив передачу «на баланс КНП «Малинська міська лікарня» квартиру № 5 за адресою м. Малин вул. Грушевського, 34, балансовою (первісною) вартістю 0,00 грн. (Нуль гривень 0 коп.)».

Якщо в історії з туалетом зрозуміло, що «об’єкт» переходить від одного підприємства до іншого, то у випадку з помешканням не зазначають, де взялася «нульова» квартира.

Одним словом, директор лікарні попросив квартиру — дали.

Та з «квартирним питанням» для лікарні історія не завершується. На завтрашній сесії хочуть пропхнути рішення «Про Програму ремонту службового житлового фонду працівників медичних установ комунальних некомерційних підприємств Малинської міської ради на 2023–2025 роки».

Чому пропхнути, запитаєте ви? Тому, що мав би бути оприлюднений проєкт рішення на офіційному вебсайті у встановлені законом терміни. Але станом на сьогодні такого там нема, або — він прихований.

Порядок денний сесію ТУТ.

Проєкти рішень Малинської міської ради ТУТ.

А ми нагадаємо, що директором Малинської міської лікарні є легіонер з Києва Володимир Долот, який дуже оригінально заступив на посаду директора лікарні — його наздогнала корупційна історія з попереднього місця роботи.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини