Колишній голова Коростенської РДА у 2022-ому отримав майже 700 тис. грн зарплати

Таку суму Юрій Тарасюк зазначив у своїй річній декларації

У 2022-ому році начальник Коростенської військової адміністрації Юрій Тарасюк заробив на своїй посаді понад 684 тисячі гривень. Тобто його зарплата у місяць в середньому складала по близько 57 тис. грн. Інформацію дізнаємося із реєстру декларацій.

Нагадаємо, що 10 грудня Національне агентство з питань запобігання корупції відкрило публічний доступ до Реєстру декларацій.

Свою декларацію Тарасюк виклав ще 7 липня — ймовірно, перед звільненням з посади голови Коростенської РДА і підвищенням до керівника Житомирської РДА. Він перевівся 21 липня цього року.

Також він вказав, що у 2022-ому отримав майже 900 тис. грн у Житомирській обласній прокуратурі, проте, як помітили журналісти, вочевидь, він помилково зазначив зарплату дружини, яка працює у цій структурі.

Разом з дружиною вони зберігають 48 тисяч доларів готівкою. Тарасюк має ще частково невиплачений кредит — у 2018-ому він брав у позику 80 тис. грн в Ідея Банку.

У власності Тарасюка є три автомобілі: КамАЗ, вартістю 89 тис. грн; кросовер Mitshubish Pajero 2007 року (придбаний у 2018-ому), офіційна ціна якого 49 тис. грн, і ще один ВАЗ 2001 року, який оцінюють у 20 тис. грн.

Дружина Тарасюка у своїй декларації за 2020 рік вказувала ще одне авто, яке було у власності сім’ї. Тоді  її чоловік придбав Volvo XC90 за 300 тис. грн. Також на той момент 2020-го родила зберігала готівкою 105 тис. грн.

Ексголова Коростенщини користується квартирою у Житомирі, загальною площею 50,64 кв.м, яка належить Назаренко Тетяні Володимирівна. Окрім цього, він декларує будинок у Звягелі, площею 63 кв.м, який перебуває у власності його батька ще з 1980-х років.

З грудня 2021 року колишній керівник Коростенської РДА орендував квартиру в Коростені. У дружини з серпня 2014 року в селі Оліївка Житомирського району є земельна ділянка площею 994 кв.м.

Зазначимо, що Тарасюк очолював Коростенську РДА з лютого 2021-го.

По темі: Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини