Стояти, співати, мовчати: зміни до Регламенту Малинської міськради

Міняють «церемоніальну» статтю регламенту.

Депутати можуть внести зміни до Регламенту Малинської міської ради 8-го скликання. Опубліковано відповідний проєкт рішення.

Пропонуються зміни до пункту 4 статті 25. У новій редакції це звучить так:

 «При відкритті сесії,  і після її закриття  виконується Державний гімн України. Усі присутні в залі пленарних засідань зобов’язані стояти під час виконання Держаного гімну України. Присутні повинні співати гімн або зберігати тишу», – йдеться у тексті проєкту рішення.

З чого б то? Може, хто галасує чи танцює під час виконання гімну?

Відповідь дає попередня редакція згаданої статті. Виявляється, виконання гімну міста Малина стане історичним фактом.

«При відкритті сесії,  і після її закриття  виконується Державний гімн України та гімн міста Малина. Усі присутні в залі пленарних засідань зобов’язані стояти під час виконання Держаного гімну України та гімну міста Малина. Присутні повинні співати гімн або зберігати тишу», — було в попередній редакції регламенту.

Атрибути колишнього гонору розвіюються по вітру.

Разом з тим незрозуміло, для чого такі тонкощі, коли положення регламенту повсякчас ігнорують. Перейняли практику Олексія Шостака проводити позачергові сесії та впихати туди «з руки» все, що треба. Не видаляють одіозне положення про «відкривання дверей ногами», хоч воно суперечить законодавству. А тут… Панство не може перестояти два гімни. Можна було проігнорувати гімн Малина без рішень сесії, як і інші положення.

Читайте також — Потужний інтернет в СМТ Малин чекає на вас.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини