«Дебілка, ідіотка, пішла вон»: секретаря Користишівської міськради звільнили за образу депутатки

Попри відвертий сексизм, він казав, що поважає її «як жінку».

Секретаря Коростишівської міськради Житомирської області Юрія Сарапійчука звільнили з посади за образливі та сексистські висловлювання до депутатки від «Голосу» Юлії Юзефович.

«“Дебілка, ідіотка, не людина…Пішла вон, у тебе висохлі мозгі…Ти скандалістка, інтригантка…Але я вас поважаю як жінку”. Це цитати Юрія Сарапійчука, тепер уже колишнього секретаря Коростишівської міськради на адресу Юлії Юзефович, голови фракції “Голосу” у міській раді», – розповіла народна депутатка від «Голосу» Інна Совсун.

Вона зауважила, що Сарапійчук, який дозволяв собі принизливі всиловлювання  – колишній прокурор. Про постраждалу від сексизму депутатку відомо, що вона бореться з незаконним видобутком піску в регіоні.

«На моє прохання щодо поточної роботи секретар міськради звертався до мене зневажливо, кричав, ображав та висміював мене. Я відчула розпач, безправність та незахищеність», – переказала Совсун слова Юлії Юзефович.

Рішення про звільнення Юрія Сарапійчука підписали 19 квітня.  В коментарі «Громадському радіо» народна депутатка зауважила, що дотепер не чула про те, щоб за сексизм когось звільняли з роботи, але і не може стверджувати, що таке звільнення відбулося вперше.

Додамо, що новим секретарем обрали Євгенія Защипаса від «Слуги народу».

Раніше, медики Житомирської обласної лікарні через протест вимагали звільнення директора закладу.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини